0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Kupleple home décor животински врамен уметнички принт

Kupleple home décor животински врамен уметнички принт

DEN 719.84
Достапно за нарачка

Достапност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,50 инчи, за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Марк Аланте.

За производот

Избор на клиент