0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Просветлени лесни сладоледи колачиња и крем

Просветлени лесни сладоледи колачиња и крем

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Просветлен ® Лесни сладоледи колачиња и крем. Помалку шеќер.4 3,75 FL (110ml) Лесни сладолед за сладолед вкупно 15 fl Oz (440 ml). Чувајте замрзнати. 80 калории по порција. Повеќе протеини. Помалку шеќер. Кошер. Без глутен.

За производот

Избор на клиент