0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Шејн на отворено плетен сет за јадење со проширување на трпезариска маса, тиков финиш, мултибронат, беж

Шејн на отворено плетен сет за јадење со проширување на трпезариска маса, тиков финиш, мултибронат, беж

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овој сет за проширување на јадење е прекрасен додаток за секое внатрешен двор. Доаѓа комплетно со маса од дрво од багрем и плетени столици за издржлив, отворен сет за јадење. Со седење за четири до шест, овој сет беше дизајниран за сите типови хостинг. Некајте ги сите во текот на ова лето да го покажат вашиот нов, стилски, дрвен и плетен сет за јадење. Вклучува : една (1) табела и осум (8) столчиња. Материјал за табела : дрво од багрем. Материјал за стол : Полиетилен плетен. Материјал за перница на стол : ткаенина отпорна на вода. Состав : 100% полиестер. Материјал за рамка за столици : железо. Заврши на табелата : Тиково. Заврши за столче : Мултиброј. Боја на перница на стол : Беж. Потребно е собрание. Рачно изработени детали. Димензии на табелата : 36,50 инчи длабоко x 87,50 инчи широк x 30,00 инчи високи. Димензии на столот : 23,75 инчи длабоко x 23,50 инчи широк x 32,60 инчи високи. Ширина на седиштето : 18,00 инчи. Длабочина на седиштето : 18,00 инчи. Висина на седиштето : 16,00 инчи. Висина на раката : 23,75 инчи.

За производот

Избор на клиент