0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Момци за џемпери на руно, обрасци

Момци за џемпери на руно, обрасци

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Децата можат да останат топло и удобно во џемперите на овие момчиња. Овие панталони со руно се одликуваат со џебови за заварување и влечење на лого. Тие се машини што се перат за лесна нега. Момци за џемпери, Моси дабови модели : Панталони од руно. Заварувачки џебови. Лого за влечење. 58 проценти памук, 42 % полиестер печатено руно. Машина за перење.

За производот

Избор на клиент