0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Tirza Luxury потресена медалјонска област килим, земја сина сива магла, 10ft 14ft

Tirza Luxury потресена медалјонска област килим, земја сина сива магла, 10ft 14ft

DEN 448.80
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата Тирза е зачудувачки додаток со моќност што вклучува до 136 уникатни бои. Инспирирани од најдобрите едно-на-еден вид рачно носени килими Тирза носи сложени детали за дизајнот и покачено извршување до цена што го прави луксузот достапен за сите. Димензионалноста и треперливоста на комбинациите за дизајн и влакна создаваат динамично искуство со секое парче што прикажува различна боја и длабочина од секој агол. Енергијата ја разоткри изградбата. Направено од вискоза / полиестер. Идеално сместување во просторијата вклучува фоаје/влез, канцеларија, трпезарија, дневна соба, спална соба. Направено во Турција. Ние не препорачуваме да користите вакуумска лента за тепачки на килим. За излевање и дамки, само професионална грижа. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

За производот

Избор на клиент