0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Спортски аутфитер xxl подлога за камп за пена, лесна подлога за спиење за кампување, тен

Спортски аутфитер xxl подлога за камп за пена, лесна подлога за спиење за кампување, тен

DEN 383.84
Достапно за нарачка

Достапност

Конечно, логорска подлога што го прави кампувањето удобно. Влошките за спортски кампови Teton се смислено дизајнирани за да ви помогнат да се чувствувате како да сте донеле удобност на домот во кампот. Секоја логорска подлога е направена со пена со отворена ќелија која се опоравува секој пат кога ќе ја превртите и обезбедува уште еден слој на удобност и топлина од студената, тврда, нерамна земја или неиндунирана површина на креветчето. Вградените ленти за ролна и превртување со токи за компресија го прават складирањето на вашата подлога брзо и лесно. Тие се лесни за носење на кампот благодарение на интегрираната рачка за носење. Плаќата од платно се лизга за да го олесни чистењето и секоја покривка има зашиен џеб за складирање на вашиот паричник, копчиња или фенерче. Влошките за спортски кампови Teton доаѓаат во повеќе димензии. Outfitter XXL, Universal и Adventurs Camp Pad. Тие се дизајнирани да се вклопат совршено со спортскиот камп Тетон со исто име и може да се користат и како самостојна подлога за подлога. Совршено одговара на COT COMT COMP на Outfitter XXL. Може да се користи како самостојна подлога за земја. Иновативниот асистент на ролна ви помага цврсто да се тркалате за складирање. Мекото четкано платно школка се отстранува за полесно чистење. Удобната рачка за носење нема да солзи или одвои од рампа. Цврсти ленти за компресија со токи ја држат подлогата за транспорт.

За производот

Избор на клиент