0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Roseart Kodak Premium 1000 парчиња кафе плута за возрасни сложувалка

Roseart Kodak Premium 1000 парчиња кафе плута за возрасни сложувалка

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Достапност

Вашиот ќе уживате во ова Kodak 1000 Piece Cork Sighsaw Sigleth "Кафе" од Roseart. Оваа загатка од плута има луксузна поддршка од плута што прави задоволително чувство и вклопување. Оваа слика има мрежа од многу различни чаши за кафе, знаци на кафе и многу повеќе. Секоја загатка има светли, смели, побогати, вистинити бои што очекувавте да ги очекувате од марката Кодак. Постер за бонус загатка вклучен за подобрување на вашето збунувачко искуство. Секоја висококвалитетна мерки за повеќебојни загатки. Загатки соодветни за унисекс на возраст од 10 до возрасни. Дајте му на вашиот мозок засилување со загатки од Корк Корк денес и останете „секогаш креативни“ со Roseart! Roseart Kodak Premium Multicolor 1000 парчиња кафе плута за возрасни сложувалка. Загатките на таблата Кодак Корк имаат целосно испреплетени парчиња меки вклопувања. Меѓусебните загатки со сложувалка можат да ви помогнат да го одржите вашиот ум остар, да вежбате трпеливост и да развивате креативни вештини за решавање проблеми. Број на парчиња 1000. Сложувалка со тематски кафе. Вклучен е постерот за загатки за бонус. 27 x 20 Завршена големина на загатка. Наменето за загатки од сите нивоа на вештина, почетник до експерт. Препорачано за унисекс на возраст од 10 и повеќе години. Почувствувајте ја разликата со сложувалката со сложувалки за возрасни од плута за возрасни, од Розарт.

За производот

Избор на клиент