0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
КТ Т.В. Дијамантски кластер 10kt прстен за ангажман на жолто злато

КТ Т.В. Дијамантски кластер 10kt прстен за ангажман на жолто злато

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Направете lубовна посветеност со овој империјален 1/10 CT T.W. Прстен за ангажман на кластери со дијаманти 10 KT. Модерен со жолто злато, овој ангажман прстен има брилијантна колекција од 16 треперливи тркалезни камења во сет на квадратни центар. Ред од девет дијаманти поставени на секоја страна од Шанк за да ја потенцираат централната група. Овој прстен на кластерот со жолто злато дијаманти се привлекува од секој агол, предизвикувајќи често да ја гледа вашата невеста. Светла полирана сјај го исклучува стилот на овој квалитет, накит со удобност. Империјалниот 1/10 Карат Т.В. Прстенот за ангажман на кластери со дијаманти 10 KT е достапен во целосна и половина димензии. Империјал 1/10 КТ Т.В. Дијамантски кластер 10kt прстен за ангажман на жолто злато.

За производот

Избор на клиент