0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Оријански килими Ник Нак Мулти-обоен област килим, 7'8 10'10

Оријански килими Ник Нак Мулти-обоен област килим, 7'8 10'10

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овој живописен килим во боја е како фиеста за вашите подови! Дизајнирано во динамични, шестоаголни ленти во форма, овој килим за забавно подрачје ќе ја задржи енергијата да се движи во која било просторија од вашиот дом и ќе создаде динамична фокусна точка што ќе ги воодушеви пријателите, семејството и гостите. Достапни во две бои, богатите тонови на накит од кафеави, зеленили, црвени, блуз, жолта и беж, или нијанси на блуз, зелена боја, злато и беж, сигурно ќе го оживеат вашиот дом со енергија и стил за наредните години. Овој современ килим би бил подеднакво зачудувачки во традиционален или модерен ентериер за разнобоен рафал. Едноставно додадете неколку перници за фрлање во координативни бои и вашиот изглед е комплетен! Можете да седите назад, да се опуштите и да уживате во вашиот убав додаток! 95% олефин, 5% полиестер. Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Мохавк секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 5'x8 ', висина на купот : 1,26 инчи. Машината ткаена исечена купка измешана од тврд латекс, поддршката обезбедува зафат и му помага на килимот да остане на место. Се чувствува грубо на допир, и ние препорачуваме употреба на подлога за килим за да ги заштитите вашите подови . дамки и избледени влакна. Семејна соба; Кујна; Трпезарија; домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.

За производот

Избор на клиент