0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Овошје на мека и дише пижама за пижама, големини S-5x

Овошје на мека и дише пижама за пижама, големини S-5x

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Ова супер меко овошје на мека и дише кошула за спиење на жените, ќе ве подготви да се опуштите и да се развивате во целосна удобност. Направено од мека, лесна ткаенина од рајон мешавина, овој краток ракав, лажичен ноќен град на вратот ќе ве натера да летате во мирна дремка. Опуштено е вклопување и додадениот стрии ќе ве одржува пријатно без разлика дали се упатувате во кревет или уживате во еден одмор дома дома. Останете удобни и ладни преку ноќ и добро наутро со дише облека за спиење од овошје на разбојот. Овошје на разбојните жени и жени плус мека и дише пижама за спиење : 61% полиестер/ 35% рајон/ 4% спандекс. Опуштено вклопување. Мека лесна ткаенина за дишење. Технологија за влага за губење на влага. Краток ракав. Деколте на екипажот. Контрастна боја на полите. Редовни големини : S-XL. Плус големини : 2x-5x. Без ознака за леснотија во движење и удобност. Машина за перење. Кликнете овде за нови PJ Shorts Set Sclick овде за V-вратот PJ Set Sclick овде за поставки со долги ракави PJ.

За производот

Избор на клиент