0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Девојче“ платно уметност од Данил Рудои

Трговска марка ликовна уметност „Девојче“ платно уметност од Данил Рудои

DEN 2601.60
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Данил Рудоисубјект : People Style : Modern & Modern и Modernivery Product Type : Gallery-завиткано платно Арт. Процес за создавање репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Данил Рудои „Девојки платно уметност.

За производот

Избор на клиент