0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски работи машка и голема машка плетена шорцеви, 3-пакувања, големини S-3XL

Атлетски работи машка и голема машка плетена шорцеви, 3-пакувања, големини S-3XL

DEN 527.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оценете ги активните шорцеви на овие мажи - врвен избор за следниот тренинг. Удобно вклопување ги прави овие атлетски дела мажите шорцеви го поставија вашиот прв избор за салата и пошироко. Изработена во мека плетена ткаенина со еластична лента за половината за да се движи со вас, овие без напор влечење шорцеви ги подготвивте во ниеден момент. Удирајќи веднаш над коленото, овие средни шорцеви се пар со маички и резервоари за целосен активен изглед. Сега вашето пребарување е завршено со оваа три пакувања на машки опуштени шорцеви за вклопување. Само на. Материјал : 50% полиестер/25% памук/25% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. сет вклучува : 3 пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; хитови над коленото. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Мека плетена ткаенина. Машки и големи машка 3-пакувања со плетени шорцеви од атлетски дела.

За производот

Избор на клиент