0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

DEN 2945.44
Достапно за нарачка

Достапност

Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачка и комплет за ротор со дебеломер WM64666. Компонентите се дизајнирани да одговараат на перформансите на ОЕ на вашите сопирачки. Z17 Еволуција на керамичката подлога за сопирачка Формула ги задржува вашите тркала без прашина, а повеќеслојните гумени трепки обезбедуваат практично сопирање без бучава. Роторите користат G3000 леања и се балансирани од 100 проценти во мелница за перформанси и безбедност на акции. Дебеломер се темелно прегледани за квалитет и безбедност. Следете го нашиот процес на враќање на јадрото на Caliper овде : https : // /Corereturn/index.php?type=full. Fits : Cadillac Fleetwood 1977.

За производот

Избор на клиент