0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главните места Броди геометриски панел за завеси на горниот прозорец, на располагање на горниот прозорец, на располагање на повеќе големини и бои

Главните места Броди геометриски панел за завеси на горниот прозорец, на располагање на горниот прозорец,

DEN 447.84
Достапно за нарачка

Достапност

Облекајте ги вашите прозорци со главните теми, геометриски панел за завеси на горниот прозорец, за свеж поп на шема што ќе направи моментално влијание. Достапно во четири големини и бои, на панелот се наоѓа геометриски дизајн на исцрпување и метални громи за лесно виси, отворање и затворање. Карактеристики на геометрискиот дизајн на исцрпување. Направено од мек, издржлив микрофибер. Изберете од четири бои : бела, слонова коска, мудрец, сина и сива боја. Се одликува со метални громи за лесно бесење, отворање и затворање. Достапно во четири големини : 54 "x63", 54 "x84", 54 "x96" и 54 "x108".

За производот

Избор на клиент