0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Езеро Мемфамагог-1“ платно уметност од Роберт К onesонс

Трговска марка ликовна уметност „Езеро Мемфамагог-1“ платно уметност од Роберт К onesонс

DEN 768.00
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Роберт К Jonessubject : Пејзаж-апелатиј : Модерни и современи проодни типови : Галерија-обвиткано платно Арт. Квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Роберт К onesонс 'Езерото Мемфамагог-1' платно уметност.

За производот

Избор на клиент