0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Комплет за мамка за риболов за риболов на риболов nsонсон

Комплет за мамка за риболов за риболов на риболов nsонсон

DEN 351.20
Достапно за нарачка

Достапност

Лажицата „usонсон бленда“ е популарна форма, риболовците препознаваат и разбираат како да ја рибараат оваа непостојана лажица. Лажицата за блендата доаѓа со црна никел вртење и кука дизајнирана да фати риба во сите води. Spонсон Шаттер лажица 3-пакет : Нерачно дејство на пливање поради широка форма на телото и свиткување надвор од центарот во лажица. Популарна форма на лажица таргетирајќи ги сите предаторски риби. Сите големини доаѓаат со куки со црна никел со треска и прстени од не'рѓосувачки челик, 3 парчиња по пакет. Боите вклучуваат : хром - злато - никел сино.

За производот

Избор на клиент