0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Bombay Home Interstellar Floral Multile Direction килим или тркач

Bombay Home Interstellar Floral Multile Direction килим или тркач

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Interstellar е колекција на неверојатни дизајни кои се други светски! Овие неверојатни килими се рачни со употреба на премија 100 проценти девица волна и се достапни во избор на прекрасни преодни дизајни. Оваа колекција нуди огромен број шик бои за да ги задоволи сите ваши потреби за украсување. Рачно изработено во Индија. Inferstellar collection reg reg, повеќе бои и големини : рачно врежана. Рачно се разгледуваше и раката заврши. Поддршка на памучно платно за издржливост. Материјал : 100 проценти волна. Рачно затегната. Современо. Отпорен на лизгање.

За производот

Избор на клиент