0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пурина Еден плус вистински инстинкт храна со влажни мачки, природна висока протеинска туна, лименки од мл

Пурина Еден плус вистински инстинкт храна со влажни мачки, природна висока протеинска туна, лименки од мл

DEN 185.28
Достапно за нарачка

Достапност

Purina Еден вистински инстинкт Туна за храна со влажни мачки, одговорете на желбите на вашата мачка за пријатна добрина со еден вистински инстинкт туна рецепт во сос природна храна со влажни мачки со додадени витамини, минерали и хранливи материи. Вистинска туна во секоја порција гарантира дека добива вкусен оброк. Плус, можете да се утешите да знаете дека оваа возрасна мачка со влажна храна нуди 100 проценти исхрана и 0 проценти полнила. Секоја состојка служи за цел. Оваа храна со високи протеински мачки помага во поддршката на силните мускули на вашата мачка додека игра и се појавува. Со својот примамлив вкус и нежна текстура, оваа мека храна за мачки е сигурно дека ќе биде омилена за вашата iousубопитна мачка, а солени грави ја охрабрува да го лиже чистата чиста. Purina Еден вистински инстинкт Влатна мачка храна Туна, 3 лименки (24 пакувања) Оваа конзервирана храна за мачки направена со вистинска туна е природна со додадени витамини, минерали и хранливи материи. Овој рецепт за храна со влажни мачки е богато со протеини за да помогне во поддршката на силните мускули, а формулата богата со влага поддржува здрава хидратација. Оваа храна за мачки Пурина помага во поддршката на доживотното здравје на целото тело и содржи 100 проценти исхрана за сите животни фази и 0 проценти полнила, така што секоја состојка служи за цел. Оваа влажна храна за мачки помага во поддршка на здрава кожа и палто. Пурина Еден е препорачан од ветеринар. Сматете го вашето домашно милениче со производи од Пурина. Наградете се со поени за секоја набавка. Преземете ја апликацијата My Purina денес.

За производот

Избор на клиент