0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Универзален заштитен случај на таблети со груб таблета за таблети

Универзален заштитен случај на таблети со груб таблета за таблети

DEN 158.08
Достапно за нарачка

Достапност

ПРЕМИУМ СУМАКЛИФЕ ДРАММ МИКРУСУДЕРСКИ ТАБЕРТ СЛУЧАЈ СО СТАПОДЕН И ПОВЕЕ ПОДНЕСУВАЕ НА ПРЕМИУМ МИКРУСУДЕР МАКЕДОНСКИ. Универзалниот дизајн овозможува вклопување на таблети Acer до. Исто така, се одликува со мека меурчиња од пена, го заштитува вашиот уред од испакнатини и гребнатини. Надворешниот џеб со патент ги држи сите ваши додатоци и други важни предмети. Заштитете и безбедно држете го вашиот уред со овој груб куќиште за таблети со таблети Sumac Life Drumm. Заштитете ја и носете ја таблетата Acer со овој премиум сумаклиф таблета за таблети со таблети!. Направено од високо квалитетен микросудед материјал со трајно шиење. Заштитете ја таблетата Acer од испакнатини, шокови и гребнатини. Се одликува со подигнат ентериер за испакнатина за да го заштити вашиот уред од испакнатини и гребнатини. Надворешен патент џеб за додатоци и други важни артикли. Димензии на производот : одговара на следново (но не ограничувајќи се на) : Acer Iconia a. Acer Iconia One 8. Acer Iconia Tab 8. Acer Iconia Tab 8 W. Acer Iconia w. Acer Iconia (сите 8 ”модели).

За производот

Избор на клиент