0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Tervis NHL® Chicago Blackhawks® изолиран tumbler

Tervis NHL® Chicago Blackhawks® изолиран tumbler

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Печатено со еколошки растителни мастила или прав обложени со материјал без БПА директно на не'рѓосувачката површина. Тумблерите вклучуваат BPA, отпорен на протекување, лесен за чистење и лесно затворање на капакот . Тројната изолација ја намалува кондензацијата и го одржува вашиот пијалок топол до 8 часа или ладен до 24 часа (користете претпазливост со топли течности). Конструкцијата од не'рѓосувачки челик од 18/8 не'рѓосувачки челик е издржлива, а материјалот нема да ги задржи вкусовите или мирисите . За најдобри резултати, миење на рацете со сапун, вода и сунѓер без гребење . Тумблерите од не'рѓосувачки челик и шишиња имаат ограничено ограничено 5-годишна гаранција, се прават во Кина и се печатат во Венеција, Флорида.

За производот

Избор на клиент