0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Moen Transfer 1 2 CC врска

Moen Transfer 1 2 CC врска

DEN 1439.84
Достапно за нарачка

Достапност

Изграден на системот за заеднички вентил Moen M-Pact, овозможувајќи ви да го ажурирате стилот на тапа во иднина без да замените кој било водовод на кертриџ тип : издржлив керамички кертриџ, Големина на врската : 1/2 ", Тип на врска : CC, без порти : Четири .

За производот

Избор на клиент