0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Среќен Божиќ среќно кучиња подароци одморен графички уметност нефромирана уметничка печатена wallидна уметност

Среќен Божиќ среќно кучиња подароци одморен графички уметност нефромирана уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2035.52
Достапно за нарачка

Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на куче, животно, кучешко, милениче, подароци, Божиќ, празник, сезонски, снег. Дизајн од Ангела Никес. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Среќен Божиќ.

За производот

Избор на клиент