0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстракт современ црн цветен дизајн Матис Типографија Врамна wallидна уметност, 20, дизајн од Рос Русева

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстракт современ црн цветен дизајн Матис Типографија Врамна wallидна уметност, 20, дизајн

DEN 255.84
Достапно за нарачка

Достапност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничките дела се однесуваат на : Флаер; Цветен дизајн; Образец; Графики; Анри Матис. Дизајн од Рос Русева.

За производот

Избор на клиент