0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Божиќни индустрии Божиќ е графичка уметничка галерија за празници за празници, завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Ливи Фин

Божиќни индустрии Божиќ е графичка уметничка галерија за празници за празници, завиткано платно печатење wallидна

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x-во-големи : 30 x 1,5 x 30 преголеми : 36 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : Gnome, сезонски, зима, празник, снегулки. Дизајн од Ливи Фин.

За производот

Избор на клиент