0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Карпата од тавата Старфрит СРЈ со рачка со бакелит 11 и пржена тава со рачка на бакелит 8

Карпата од тавата Старфрит СРЈ со рачка со бакелит 11 и пржена тава со рачка на бакелит 8

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Rock By Starfrit 8 "и 11 " Fry Pans со комплетот за рачка со бакелит е идеален додаток на садот за готвење на вашата кујна. 3 мм дебела алуминиумска база. Заврши во форма на карпа : 50% потешко и 40% поотпорни на абразија. Површината што не е ставена, развиена со употреба на патентиран процес на производство на карпи. Ергономска рачка на бакелит. Основно, дури и на брошура, до 350 ° F. Лесно за чистење и безбедно машина за миење садови.

За производот

Избор на клиент