0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Декополитен 7 8 Сет на урни завеси

Декополитен 7 8 Сет на урни завеси

DEN 515.36
Достапно за нарачка

Достапност

Надградете го вашиот декор со овој декополитен 7/8 "Сет на урни драперии. Се одликува со функционален и елегантен дизајн. Челичната шипка за завеси има прекрасна богата завршница. Може да се користи во спална соба, дневна соба, кујна или бања. The The The The The The The The The The The The The The The The The The The Bath Комплетот вклучува прачка, финалиња, загради и хардвер за монтирање. Декополитан 7/8 "Урна драперија прачка Сет : Класичен дизајн го надополнува скоро секој декор на просторијата. Вклучена шипка за драперии, финалиња, загради и монтирање на хардвер. Прилагодлива прачка за завеси инсталира за неколку минути. Челична конструкција. 1-годишна ограничена гаранција. Достапно во финишот тост бакар, никел и еспресо. Големини : 18 "-36", 36 "-72" и 72 "-144".

За производот

Избор на клиент