0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пулан плевел јаде 3. Електричен тример засилувач

Пулан плевел јаде 3. Електричен тример засилувач

DEN 815.84
Достапно за нарачка

Достапност

Помогнете му на вашиот тревник и градина да изгледаат најдобро со тримерот за електричен плевел во Пулан (966047801). Се одликува со 3,6 засилувачи на моќност и корисна прилагодлива ергономска рачка за леснотија на користење. Овој јадеч на плевел/тример има 11-инчен патека за сечење и брза замена на Snap 10 секунди за додадена погодност. Затегнувачот на кабелот за продолжување на овој 3,6 засилувач Електричен плевел јадел ќе ги задржи вашите кабли за напојување безбедно надвор од вашиот пат. Poulan Weed Eater 966047801 3.6 Amp Electric Trimmer : Trimmer. Држач за продолжување на кабелот. Прилагодлива рачка за помош. 11 во патека за сечење. Брза Snap 10 секунда замена на измет. Допрете n 'Оди на линијата на главата. Ергономски дизајн. 0,065 во дијаметар на линија. 4,7 фунти.

За производот

Избор на клиент