0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Медисон Транзициска морнарица и килим за крем, 2 '7'

Медисон Транзициска морнарица и килим за крем, 2 '7'

DEN 735.52
Достапно за нарачка

Достапност

Воспоставете совршена мешавина на стил и култура во вашиот дом со овој килим за преодно подрачје. Оваа разноврсна ретро цветна шема ја надополнува рачно избраната палета на бои, создавајќи безвременски стандард на незаборавна хармонија со бохо, глам, фарма куќа или модерен декор. Намалување на електрична енергија со употреба на трајно полипропилен предиво прикачено на природната поддршка на јута. Вакуум на поставување на висок куп; Место чисто со вода кога е потребно. Не бели. Транзициски килим 2x8 (2'3 '' x 7'3 '') цветни морнарици, крем за затворен ранер лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен преоден стил со примарна морнарица сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

За производот

Избор на клиент