0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Дејзи платно веруваат во Дедо Мраз во торба за зелени алишта

Едноставно Дејзи платно веруваат во Дедо Мраз во торба за зелени алишта

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било толку лесно отколку со верувајќи во торбата за перење на Дедо Мраз од нашата колекција за навивачи за одмор. Без разлика дали собирањето алишта или барате вреќа за Дедо Мраз за подароци, оваа торба за влечење со цврста лента ќе ја заврши работата! Boundе ја обожавате празничната атмосфера со овие зачудувачки дизајни за да ве натераат да се чувствувате весели и светли. Едноставно Дејзи верувајте во Санта 28 x 36 инчи зелена торба за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

За производот

Избор на клиент