0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Примарно злато Карат бело злато 5x круша родолит гарнет и дијамантски прстен

Примарно злато Карат бело злато 5x круша родолит гарнет и дијамантски прстен

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Совршена презентација на вашата вистинска loveубов, овој скапоцен камен и дијамантски акцентиран прстен е сигурно да се разнесе. Волшебниот елегантен дизајн на срцето опфаќа прекрасна форма во форма на круша 0,25 CTTW Родолит гарнет и трепкање VS2/Si1 Diamonds Clarity Diamonds во 14 карат бело злато. Достапно во големината на прстот 7, овој прстен е сигурен дека ќе биде сакан. : Тип : Родолит Гарнеттбиртстон Месец : Junecolor : Red Cut : Face Ted Shape : Pearsize : 5mm x 3mmweight : 0.25 Cttwquantity : 1 Jewelry Setting : Prong Diamond Детали : VS2/SI1 Color : G-Ibirthstone месец : Aprecut : 1. антити : Поставување 1 jewelry : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци.

За производот

Избор на клиент