0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уметнички ткајачи Ланазол 22 22 Покрие за перници

Уметнички ткајачи Ланазол 22 22 Покрие за перници

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Барате парче што го надминува тековниот тренд и ќе остане безвременски во вашиот дом во затворен простор за наредните години? Оваа перница од ланазол со уметност на јазол е задолжителна. Одликувајќи се со функционален стил на боење, ова парче мода софистициран, но сепак едноставен изглед кој лесно се преведува од соба во соба. Вистински исклучително во однос на формата и дизајнот, ова парче отелотворува маестрална уметност додека ги одржува принципите на достапност и издржливост, што го прави совршен акцент за вашиот декор. Само покритие со перници. Фронт : 100% памук, грб : 100% памук. Ткаена перница со работ на нож.

За производот

Избор на клиент