0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Вар зелена форма на срцев облик Апстрактна графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Вар зелена форма на срцев облик Апстрактна графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 620.64
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголема : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на модерно, сликарство, срце, loveубов, форма, пол -точка, шема, вар зелена. Дизајн од Портер Хастингс. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

За производот

Избор на клиент