0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Исечете ја женската голема полумесечина торба Омфалоди

Исечете ја женската голема полумесечина торба Омфалоди

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Добредојдовте во ерата на бонбони во форма на месечина. Овој faux кожен крст од лажичка ја отелотворува дефиницијата за додаток за изјава со неговиот преголем дизајн и многу различен геометриски полумесечина. Се одликува со простран внатрешен оддел кој лесно држи телефон, паричник, клучеви и многу повеќе. Исклучиво на. Материјал : Фаукс кожа : 100% полиуретан. Грижа : Само место чисто. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 11 3/4 L x 5 1/4 W x 12 3/8 H. Ширина се мери преку дното на чантата . ленти : горната рачка со капка од 5,5 'и каиш. Затворање : Затворање на копчето Snap. Надворешни детали : Ruched faux кожа со хардвер со златен тон. Детали за внатрешни работи : Простран главен оддел. Лажичка од лажичка кожа полумесечина торба. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент