0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Табела за конзола Aukfa, заоблена табела за влез во дизајнот со врвни фиоки и отворена полица - црна

Табела за конзола Aukfa, заоблена табела за влез во дизајнот со врвни фиоки и отворена полица - црна

DEN 1311.84
Достапно за нарачка

Достапност

Карактеристики на производот Име : Конзола Табела. Панелите за фиоки се добро обликувани со дрвени линии на кожата, и се во согласност со стилот на двата краја. Материјал : MDF+бор дрво. Тежина : 61,7 bs. Таблета и долниот дел на полицата : Долна полица : Долна полица : 30 мм. Ограничен простор за складирање и капацитет на оптоварување-оваа исклучителна и компактна табела за конзола нуди голем простор за сместување на дневните потреби и украси, иако тоа би направил убав украс сам по себе. Информации за производот Димензии на производот : 52 "LX 13" W X 33. Информации за пакетот : 1x табела на конзола.Оваа табела за конзола Aukfa AK-FMC1-003 е совршена комбинација на модерни и минималистички стилови.

За производот

Избор на клиент