0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време на текстура на текстура на текстура на жени

Време и време на текстура на текстура на текстура на жени

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Достапност

Едноставен, но стилски, Time и Tru's Touk's Top е разноврсен додаток на вашата гардероба за надвор и за време на деновите и дома, релаксирачки ноќи. Изработена во лесна, ткаенина што дише за да помогне да се олади, овој женски резервоар е фаворит што оди со фармерки и лакови или панталони и станови. Исклучиво на. Материјал : 62% рајон/34% рециклиран полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : текстурирано ребро за драперија; Здраво-ниско полите; пристрасен цвест. Textи женски текстурен резервоар од време и TRU.

За производот

Избор на клиент