0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Mosejaw Men и Big Man Down изолаторна јакна, до големина 3x

Mosejaw Men и Big Man Down изолаторна јакна, до големина 3x

DEN 432.00
Достапно за нарачка

Достапност

Јакната на машката машка машка јакна е подуена јакна за ладно време. Etет околу градот и одржувајте се топло низ студот бидејќи оваа јакна е убава и тостична, но сепак лесна и изолирана со одговорно извори патка надолу. Елегантната надворешна обвивка и поставата се направени од 100% рециклиран полиестер. Поставката на перформанси што го разгледува вашиот изглед во градот и ја загрева душата на патеките. Направено со рециклирани материјали : школка и лагер направени од 100% рециклиран полиестер. Пријатната топла патка надолу е одговорно извори (сертифицирани RDS). Облогата за репелант на вода штити од лесен дожд или снег. Отпорен на ветер го задржува ветрот и топлината внатре. Активното вклопување на отворено овозможува голема слобода на движење. Внатрешни џебови на градите, затворени за дополнителна безбедност. Удобните џебови со патенти се наредени за дополнителна топлина. Отворите на зглобовите на зглобовите остануваат привлечни за да го држат студот. Материјал : Надворешна обвивка : 100% рециклиран полиестер со DWR; Внатрешна обвивка : 100% рециклиран полиестер; Изолација Пополнување : Патка од 450-та полна е одговорна (сертифицирана со RDS). Инструкции за нега : Машинска миење. Земја на потекло : Увезен.

За производот

Избор на клиент