0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Skechers сонуван танчер атлетски патики

Skechers сонуван танчер атлетски патики

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Совршена мешавина на удобност и едноставен спортски стил доаѓа во чевлите за танчерски танчерски чевли. Мека ткаенина ткаенина од мрежа и мазна синтетичка горна горната боја во лизгање на предната спортска удобност за обука за удобност со шок што апсорбира средна должина. Лесен. Машина за перење.

За производот

Избор на клиент