0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Производство на Jordanордан 46,5 24 Харлоу Дил Зелена цврста правоаголна правоаголна длабоко седење седиште и задната перница со заварувања

Производство на Jordanордан 46,5 24 Харлоу Дил Зелена цврста правоаголна правоаголна длабоко седење седиште

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете своја сопствена оаза на отворено со овој разнобоен сет за перничиња за столче за длабоко седење. 26,5-инчи од 22,5-инчен задниот перница е кадифен и перница, исполнет со полиестерско влакно за дополнителна удобност. 24-инчниот перница од 24-инчен седиште е дизајниран за длабоки столчиња и има шест инчи пена внатре за супериорна поддршка. Боксот на рабовите со украсен заварувач создава јасен изглед што му дава модерен стил на вашата област за внатрешен двор, тремот или базен. Наменет за разноврсност, овој сет на отворено перница е завршен од обете страни и може да се преврти за употреба на предната или задната страна. Овие издржливи перничиња на отворено и седишта се направени за да издржат секое време, во кое има вода-, избледи-и мувла и отпорна на мувла, која има УВ заштита со часови на забава на сонце. Загриженоста за поздравниот сода или истурениот сос од скара се нешто од минатото, благодарение на ткаенината отпорна на дамки за која е супер лесна за грижа. Само забележете чисто со мека крпа, топла вода и благ сапун, а перничињата на столот ќе изгледаат добро како нови. Производство на Jordanордан 46,5 "x 24" Харлоу Дил Зелена цврста правоаголна правоаголна длабоко седење стол седиште и задната перница со заварување вклучува една перница со стол со 2 парчиња стол. Димензии на седиштето 24 "Ширина x 24" должина x 6 "дебела; димензии на грбот 26,5" ширина x 22,5 "должина x 6" дебела. Се спротивставува на бледнее, мувла, вода и дамки. Наменето за употреба на отворено, трајната ткаенина штити од оштетување од дожд, истури или сончева светлина, со до 500 часа УВ заштита за да се спречи бледнее . удобно и издржливо. Пена со средна густина и полиестер Пополнете за да додадете мека поддршка и да ја задржите формата на сетот за перници . Надградете ги на отворено. Додадете го овој сет на перница веднаш и без напор да го освежите стилот на вашата сончева соба, предниот трем или внатрешен двор . лесен за чистење. Чувајте ги вашите перничиња кои изгледаат ново со чистење на самото место со мека крпа, благ сапун и топла вода . разноврсен дизајн. Завршени на предната и задната страна за да можат перничињата да се превртат за употреба од обете страни . Завршен изглед. Боксот на рабовите со декоративен заварувач позајмува класичен стил на перничето за седиштата, додека рабовите со нож создаваат јасни агли на задната перница . подобро вклопување. Наменето за прилагодено вклопување на повеќето столчиња за длабоко седишта на отворено. Вистинските бои може да варираат од застапеноста на екранот.

За производот

Избор на клиент