0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тина Хем и сирење Оди Ролс, Оз

Тина Хем и сирење Оди Ролс, Оз

DEN 92.16
Достапно за нарачка

Достапност

Ролните „Хем и сирење“ на Тина се удобен нов начин за уживање во американски класик. Тие се натоварени со вкусни парчиња вистинска шунка и чеда сирење, валани во свежо печени тортили од брашно. TNA GO ROLL HM CHSE.

За производот

Избор на клиент