0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг сребрен родиум момче прстен

Стерлинг сребрен родиум момче прстен

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Проверете го овој симпатичен сребрен прстен со симпатично момче шарм. Овој уникатен прстен се одликува со родиум за боја за боја. Прстенот од 2,25 мм сигурно ќе биде вашето ново омилено парче накит. Достапно во целата големина 10. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се става. бел лак, совршен за давање на чување или подароци. Упатство за потекло : Тајландски стабилни изрази Стерлинг сребрен родиум момче прстен : Полиран финишодиум позлатен за да се спречи изработено во стерлинг Силверстак, изрази што може да се искористи во повеќе големини.

За производот

Избор на клиент