0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Oyојспун, Switsенски Swiss Swiss Dot Cami Top и Shorts Sleet, 2-парчиња, големини S до 3x

Oyојспун, Switsенски Swiss Swiss Dot Cami Top и Shorts Sleet, 2-парчиња, големини S до 3x

DEN 383.84
Достапно за нарачка

Достапност

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Овој женски сон поставен од oyојспун ќе ви помогне да бидете кул кога е вистински релаксирачки ден во ред - оној каде што можете да се скриете дома и само да уживате во вашиот вентилатор на кулата и претплати за стриминг. Опуштените ками и шорцевите што одговараат се изработени во прекрасно лесен, воздушен памук со слатка шема на швајцарска точка - совршено ажурирање на вашата колекција за спиење. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'8 "и носи големина S. горните карактеристики : опуштено вклопување; пуловер; вратот на лажички; прилагодливи ленти; собрана еластичен грб; заоблен полите. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење со еластична половината; 2 Prontекки од предниот цвест. Карактеристики : Свисната точка ткаена ткаенина. Switsенски швајцарски точки Ками врвот и шорцевите спијат поставени од oyојспун.

За производот

Избор на клиент