0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време на женски трепет резервоар за ракави на врвот

Време и време на женски трепет резервоар за ракави на врвот

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Поставете го срцето А-флутер! Времето и резервоарот на Тру ја носи драмата со преголеми ракави на трепет, кои се флертни и женствени. Симпатична врв за вашиот стил на топло време, совршено се спарува со фармерки, шорцеви или здолништа. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено; мала силуета А-линија. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратки ракави за треперење на кратки. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Принцеза шевовите со мало тресење. Флетер ракав резервоар за жени од време и Тру.

За производот

Избор на клиент