0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Френклин Спортска врата Спортска електронска фудбалска фудбал

Френклин Спортска врата Спортска електронска фудбалска фудбал

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Френклин спортскиот фудбалски натпревар во Френклин е одличен додаток на секоја детска соба. Доаѓа подготвено да игра со 3 возбудливи различни игри! Овој сет лесно виси на повеќето врати и има вградени ленти за прилагодување на висината на Quikset. Прилагодено електронско оценување и звуци (3 опции за игра). Големи електронски сензори за бодување за крајна игра. Прилагодливост на Quikse со сензори со лесен допир. Вградена рачка за носење и складирање без потребно склопување. Доаѓа подготвен да игра со (3) фудбали. Бара (3) „АА“ со големина на алкални батерии (не се вклучени). Возраст 6+. Големина : 18 "x 12".

За производот

Избор на клиент