0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Викерман 2.4 божиќни украси на топката, од 60

Викерман 2.4 божиќни украси на топката, од 60

DEN 228.64
Достапно за нарачка

Достапност

Ова убаво парче Божиќно деко од Викерман сигурно ќе ја направи вашата сезона светла. Без разлика дали тоа е за дрво или за домашна декорација, овој производ ќе ви даде дополнителна Божиќна талент што ви треба. Викерман 2,4 "божиќни украси на топки, пакет од 60 : 2,4". Пакет од 60. Совршено за дрво или како домашна декорација. Направени од квалитетни материјали.

За производот

Избор на клиент