0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Козметика втора до ниту една основа на стап, длабока кожа, Земја 3, 0. Оз

Козметика втора до ниту една основа на стап, длабока кожа, Земја 3, 0. Оз

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Лесно создава беспрекорен тен. Второ до ниту една основа на стап е шминка без масло. Формулиран со навлажнувачки естери на јојоба и негување антиоксидантни витамини. Нанесете со сунѓер за природен и чист изглед. Користете прсти и измешајте рамномерно за максимална покриеност. Нанесете ја основа и измешајте надолу во насока на раст на косата за повеќе дури и текстура. Кога нанесувате со прсти, користете го прстенестиот прст, ова применува најмалку количина на притисок. Добар избор за мрсна/комбинирана кожа. Целосно покритие, без масло, долга матна боја за природен изглед на тен. Природна текстура на лесен натпревар што е следната најдобра работа за да не носите ништо. Формула базирана на силиконска инфузија со Јојоба и антиоксидантна моќност на витамини А, Ц и Е.

За производот

Избор на клиент