0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ДизајнАрт „Убава и дива елен VII“ панел за завеси за затемнување на фармата

ДизајнАрт „Убава и дива елен VII“ панел за завеси за затемнување на фармата

DEN 272.80
Достапно за нарачка

Достапност

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој елени диви и убави VII завеса . Оваа елегантна завеса за фарма е отпечатена со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено по барање само за вас . факс- Постелната ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој White Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Предмет : животни. - Боја : Бела. - Модел : животни. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Избор на клиент