0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Малку Tikes лесна прилагодена табела за играње

Малку Tikes лесна прилагодена табела за играње

DEN 1215.84
Достапно за нарачка

Достапност

Табелата за играње на мали Tikes Easy е совршена за време на игра, занаети и многу повеќе. Бидејќи се прилагодува на две височини и за играта на подот и за играта на столици, оваа табела за играње на Tikes е разноврсна. Користете ја висината од 12 "за играта на подот и висината од 18" за игра на стол. Четирите големи бунари за складирање и отпадоци на оваа мала табела за тики држат парчиња игри, уметнички материјали, играчки и многу повеќе. Отстранливиот врв на малите Tikes Easy Adject Play Table лесно се чисти и ја додава разноврсноста на оваа единица. Одлично за сетови на воз, игри, блокови, загатки, уметнички активности и многу повеќе. Малку Tikes Easy Adject Play Table : Совршено за време на игра, занаети и многу повеќе. Центар за активност на сите-1. Идеално за сетови на воз, игри, блокови и загатки. Се прилагодува на 2 височини : 12 "за игра на подот. 18" за игра на столици. Екстра-големи марамчиња за чистење лесно се чистат. Врвот е отстранлив за додадена разноврсност. Бунарите за складирање држат парчиња игра, уметнички материјали, итн. 4 големи канти за складирање се совршени за играчки и игри.

За производот

Избор на клиент