0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сандали за затнување на мажите и женските од мажите и жените

Сандали за затнување на мажите и женските од мажите и жените

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

О Баја! Иконски удобност на Крокс во кој се прикажани Крослити е ваша со сандалите за затнување на Баја. Лесен, перничен и се одликува со вентилација на потписи на Крокс, овие затнувања се третман на нозете. Како одење на воздух, можете да носите крокоди насекаде и насекаде, од грешки наутро до базенот попладне. Исто така, ќе ги сакате и ножните нози што создаваат чувство како масажа. Прилагодете ги вашите Crocs со привлечност од ibиббиц (продадени одделно) за изглед што сте сите вие. Материјал : Горна и надворешна плоча : 100% термопластична ЕВА. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Стајлинг на лизгање, задниот дел од лентата се врти за безбедно вклопување. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : обликуван крослит ™ материјал за максимална лесна амортизација, нуклеарните нозе создаваат чувство како масажа, флексибилно, вентилирано за максимален проток на воздух и дренажа на вода, пријателски за вода. Crocs Unisex Baya Cog Slandals.

За производот

Избор на клиент