0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ПАРВЕЗ ТАЈ БЕЗ ПАРТ ПАТ БЕЛО ВУД Wallид уметност

ПАРВЕЗ ТАЈ БЕЗ ПАРТ ПАТ БЕЛО ВУД Wallид уметност

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени да започнете забавен ден на сурфање на сонце, осамен комбе паркови долж брегот. Оставете го ова нежно детално парче да биде освежувачки начин да го доведете срцето кон морето. Ова парче е отпечатено на бело дрво кои се избрани за печатење. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Ликовна уметност УВ мастило печатење на бело дрво од Парвез Таџ. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

За производот

Избор на клиент