0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дами фузија, отпорна на контрола на врвот на панталони, пар, пар, пар

Дами фузија, отпорна на контрола на врвот на панталони, пар, пар, пар

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нозете ќе изгледаат неверојатно во овие панталони за педи. Свилената мека ултра-чиста нога се чувствува прекрасно против вашата кожа и контролниот врв обезбедува вклопување на фигура. И, тие се направени со допир на стрии за да ве одведат со леснотија цел ден. 1 пар.

За производот

Избор на клиент